Univerzální zrcadlo, průměr 800 mm

Neohodnoceno
2 178 Kč 1 800 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopravní zrcadla zvyšují bezpečnost na místech kde je omezená viditelnost. Roadpro.cz nabízí širokou škálu zrcadel pro soukromé i profesionální použití. Instalace jednoho nebo více zrcadel poskytuje řidičům lepší přehled o protijedoucím provozu bez ohrožení sebe nebo jejich vozidel. Mějte na paměti, že zrcadlený obraz není přesnou reprezentací skutečné vzdálenosti, na které se nachází příchozí provoz. Zrcadlo vám pomůže včas rozpoznat blížící se nebezpečí, abyste mohli náležitě a bezpečně předvídat.

Doporučujeme také pravidelně čistit Vaše dopravní zrcadla, protože déšť a prach rozmazávají obraz v průběhu času. Pravidelně čištěné zrcadlo přispěje k vaší bezpečnosti a bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu po mnoho let.Naše zrcadla lze také použít ke zvýšení bezpečnosti ve skladech nebo v okolí skladů, výrobních budov nebo parkovišť. V tabulce níže najdete maximální pozorovací vzdálenost na průměr různých zrcadel dostupných v dopravě.

  • UV stabilizováno
  • Nízká hmotnost
  • Jednoduchá instalace pomocí svorky na sloup či úchytky na zeď

Lehkost a pevnost

Univerzální zrcadla jsou lehká ale pevná. Polypropylen použit při výrobě byl UV stabilizován. Reflexní část je vyrobena z hliníkového akrylátu.

Variabilní uchycení

Pomocí kloubu si nastavíte požadovaný pozorovací úhel. Poté jen jednoduše dotáhnete šrouby a máte hotovo. Zrcadla se standardně uchycují na sloupky o průměru 60 mm.

Jednoduchost

Ne nadarmo se říká že v jednoduchosti je síla. Naše zrcadla jsou jednoduchá na instalaci a údržbu. Do 10 minut máte zrcadlo máte umístěno na sloupku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dopravní zrcadla
Hmotnost: 5.1 kg
Průměr: 800 mm
Dohledová vzdálenost: ± 12 m
Celkové rozměry: 820 x 820 x 190 mm