Dopravní zrcadlo obdélníkové 600 x 400 mm

13 hodnocení
2 844 Kč 2 350 Kč bez DPH
Skladem

Dopravní zrcadla zvyšují bezpečnost a plynulost na silnicích. Rozměr 600 x 400 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflexní prvky

Zrcadla jsou polepena reflexními prvky které napomájí zvyšovat bezpečnost v něpřehledných situacích. Zrcadla jsou také UV stabilizována.

Variabilní uchycení

Pomocí kloubu si nastavíte požadovaný pozorovací úhel. Poté jen jednoduše dotáhnete šrouby a máte hotovo. 

Jednoduchost

Ne nadarmo se říká že v jednoduchosti je síla. Naše zrcadla jsou jednoduchá na instalaci a údržbu. Do 10 minut máte zrcadlo máte umístěno na sloupku.

Dopravní zrcadla zvyšují bezpečnost na místech kde je omezená viditelnost. Roadpro.cz nabízí širokou škálu zrcadel pro soukromé i profesionální použití. Instalace jednoho nebo více zrcadel poskytuje řidičům lepší přehled o protijedoucím provozu bez ohrožení sebe nebo jejich vozidel. Mějte na paměti, že zrcadlený obraz není přesnou reprezentací skutečné vzdálenosti, na které se nachází příchozí provoz. Zrcadlo vám pomůže včas rozpoznat blížící se nebezpečí, abyste mohli náležitě a bezpečně předvídat.

Doporučujeme také pravidelně čistit Vaše dopravní zrcadla, protože déšť a prach rozmazávají obraz v průběhu času. Pravidelně čištěné zrcadlo přispěje k vaší bezpečnosti a bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu po mnoho let.Naše zrcadla lze také použít ke zvýšení bezpečnosti ve skladech nebo v okolí skladů, výrobních budov nebo parkovišť.

Na rámu zrcadla jsou nalepeny retroreflexní prvky.

  • UV stabilizováno
  • Nízká hmotnost
  • Jednoduchá instalace pomocí svorky na sloup či úchytky na zeď

Doplňkové parametry

Kategorie: Dopravní zrcadla
Hmotnost: 4 kg
Rozměry: 600 x 400 mm
Dohledová vzdálenost: ± 8 m
Celkové rozměry: 760 x 560 x 150 mm